Çok Tıklanan Resimler

Doğanın bize sunduğu ilginç ve bir o kadar da eşsiz manzaralar

Doğada çıktığımız yürüyüşler sonrasında zaman zaman şaşırtıcı şeylerle karşılaşabiliyoruz.  Kimi zaman bize korkutucu yüzünü gösteren doğa, bazen de benzersiz görüntülere ev sahipliği yapıyor. Doğada galaksiyi andıran çiçeklerden minyatür kurbağalara bir çok eşsiz ve şaşırtıcı manzara mevcut. Bir sosyal medya sitesi olan redditte paylaşılan bazı fotoğraflar da bu manzaralara örnek oluşturuyor. 

106 metre yüksekliğindeki bir uçurumda çekilen bu fotoğraflar nefesinizi kesecek

Bir zamanlar tırmanma rehberi olan New Hampshire'den fotoğrafçıJay Philbrick şimdi sıradışı bir tecrübe arayan cesur çiftler için özel düğün fotoğrafçılığı yapıyor. Jay ve eşi, müşterileri New Hampshire’da bulunan Echo Gölü Eyalet Parkı’ndaki katedral çıkıntısına götürüyorlar ve burada bulunan 106 metrelik küçük bir platformda o göz alıcı fotoğrafları çekiyorlar.

Doğa Ana'nın Zaferini Gösteren 20 Resim

Muhtemelen doğanın hayatta kalma iradesini gösterdiği örneklerle karşılaştınız. Aşağıdaki fotoğraflar, hayatta kalma meselesi olduğunda doğanın ne kadar güçlü olabileceğini gösteriyor.

Yurda Para Vereceğine Kendine Karavan Aldı ! İçini Görünce Bayılacaksınız

Üniversiteyi kazanınca kalacak yer aranmaya başlanır hemen. En akla yatkın ve makul olanı yurtlar diye düşünürüz. Ama bu genç yurda vereceği parayla kendisine bir karavan aldı ve bakın içini nasıl yaptı. Keşke benim de olsa diyeceğinize eminim.

Gökyüzünde Bir Ejderha

Kuzey ışıkları bugüne kadar herkes için büyüleyici görüntülere imza atılmasında yardımcı olan önemli doğa olaylarından biri olarak görülür ve onları ilk birebir görmek çoğu insanın hayalidir. 

Bu Eski Hakiki Anam Babam Takvimi Her Yerde Bulamazsınız!

İşte sizin için el emeği göz nuru ile yazılan eski anam babam takvimi. Her yerde bulunmaz.

Çizim Gibi Gözüken Makro Fotoğraflar

Çocuk fotoğrafçısı Dina Telhami yalnızca çocuk fotoğrafları çekmiyor, aynı zamanda doğanın güzelliğini de yakalıyor. Küçük canlıların fotoğraflarında kullandığı yağlı boya filtresi ile fotoğraflarında çizim havasını yakalamayı başarıyor. Onlara bir göz atın!

Tarihte İlk Kez İtalya'da İklim Değişikliği Zorunlu Eğitim Haline Geldi

İtalya, gençlerinin iklim konusunda eğitildiğinden emin olmak istiyor ve bunun için harekete geçiyor. Dünya tarihinde bir ilk olan İtalya'da 2020 akademik yılından itibaren iklim konuları zorunlu hale gelecek. Eğitim Bakanı Lorenze Fioramonti, bir yılda 33 saatlik iklim dersleri verileceğini açıkladı.

Bu Terk Edilmiş Bebek Fil İle Devekuşunun Arasındaki Sevimli Dostluk Sizi Ağlatacak

Bu dünyadaki en yürek ısıtan şeylerden bir tanesi türler arasındaki dostluk olmalı. Bu güzel bağ her boyutta ve şekilde kurulabilir ve bu hayattaki her türlü olasılığın karşısında durur. Daha önceleri kendilerine yemek olarak sunulmuş keçilerle arkadaşlık kuran kaplanların hikayelerini gördük. Ya da bir bebek filin bir zürafayla arkadaşlık edebildiğini de.

Onlar Yalnızca Ağaç Değil, Her Birinin Farklı Karakteri Var! Şaşırtıcı Şekilleriyle Görenleri Şaşkına Çeviren 11 Ağaç

Baktığınızda anda bir şekle benzeteceğiniz ve "demek ağaçların da bir karakteri var" diyeceğiniz, birbirinden sıra dışı ve şaşırtıcı şekillerdeki ağaçları sizin için galerimizde derledik. İşte o çılgın ağaçlar!

Gelecekte Sizi Neler Bekliyor? Sadece Bir Ağaç Seçin Ve Anlamını Okuyun.

Birçok insan psikoloji testlerini sever. Bazıları kendini doğrulamak için böyle testler yapar, kimileri ise sadece eğlence için ya da yapmaları gereken herhangi bir şeye ilham bulmak için bu basit testlerin sonuçlarından faydalanırlar. Bu test kendi adınıza yeni şeyler keşfetmenizi sağlayacak. 

Bahçeleriniz İçin Çiçek Yatakları

Bahçenizi sürekli bakım isteyen çiçek yatakları ile dekore etmek yerine güzelliğini korumak için çok az çaba gerektiren taş yataklar inşa edebilirsiniz. Her insanın zevki farklı olduğu içinde çiçekleri gelişigüzel istediğiniz gibi yerleştirmek de size kalır. Hem çaba gerektirmeyen hem de şık çiçek yatağı örnekleri için resimlerden faydalanabilirsiniz.