Bahçe Düzenlemesi için Fikirler!

Bahçe dekor etmesi bolca hayal gücü gerektiren zorlu bir işlemdir. Ancak bu işlemi kolaylaştırmak için sizlere örnek olacak mükemmel fikirler hazırladık. 

Eğer konu çiçeklere peyzaj düzenlemesi ise, muhteşem küçük çiçekleri seçmenizi aynı zamanda morsalkım gibi büyük çiçeklerle peyzaj düzenlemenizi tavsiye ederiz. 


Ayrıca Visterya Bitkisi’de bahçenizin boyutu ne kadar büyük olursa olsun çok kolay dikkat çekecek ve bahçenize güzellik katacaktır. 


Dekorasyon açısından düşünürsek, istediğiniz her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. İster eski metal kovalardan, tahta paletlerden veya başka şeylerden bahsediyor olalım her biri bahçenizde çok şık duracaktır. 


Ayrıca eski paletlerden bahçenize şık bahçe mobilyaları da yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra bahçenize sınırlar çizmek onu daha düzenli ve şık bir hale getirecektir. Sınırları çizerken küçük çakıl taşlarından yararlanabilirsiniz.


 Bunun yanı sıra bakımı zor olsa da bu sınırları çiçeklerle de yapabilirsiniz. Yorgun bir iş gününün ardından titizlikle dizayn ettiğiniz bahçenizde dinlenmeyi bir düşünün, bu harika olacaktır.