Ev Sahibi Kirayı Artırınca Otobüse Taşınan Çiftin İlham Veren Hikayesi

Ev sahibi kirayı artırdığında daha fazla düşünmeyen ABD'li çift, yaşamlarını değiştirecek bir şeye karar verdiler! Ve aldıkları bu karar sonrasında çok daha mutlu olduklarını fark ettiler. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu genç Amerikalı çiftin alınması zor kararını ve haberimiz hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz. Siz olsanız bu kararı verebilir miydiniz?

1.

1.

Julie ve Andrew Puckett adlı Amerikalı çift, Georgia eyaletinde yaşıyorlar.


2.

2.

Ev sahibinin çiftin kazançlarına aldırmadan yaptığı kira artışı onların hayatı tamamen değişiyor...


3.

3.

Kiranın fazlasıyla artmasıyla, eski bir okul otobüsünü kendi evlerine dönüştürmeye karar veriyorlar.


4.

4.

Genç çift, otobüsü aynı bir ev konforunda tasarlamak için hazırlıklara başlıyorlar..


5.

5.

Kendilerini ‘minimal, mobil ve modern’ görüşü ile tanıtan çift, kısa bir sürede eski otobüsü harika bir yuvaya çevirmeye başlıyorlar.


6.

6.

Çift şimdilerde evlerinin büyük bir bölümünü minimal eşyalar ile donattı. Julie ve Andrew, kira derdinden kurtularak yaşamlarını daha basit bir şekilde yaşıyorlar.


7.

7.

Blue Bird adını koydukları otobüste Atlanta’ya 30 dakika uzaklıkta olan bir ormanlıkta hayatlarına devam eden çift, otobüslerini ahşap eşyalar ve canlı bitkilerle tasarlamış.


8. Andrew durumlarını şöyle özetliyor:

8. Andrew durumlarını şöyle özetliyor:


9.

9.

“Ev sahibimizin bizi evden atması dönüm noktası oldu. Sabahları kahve almak için Starbucks’a koşmak yerine yeni yerlere koşarak daha mutlu olduğumuzu fark ettik”


10.

10.

Şimdi yaşadıkları hayatta çok daha mutlu olan çift, evlerini yanlarına alıp canlarının istediği yerlere gidebiliyorlar. Tek yapmaları gereken şey ise direksiyona geçip gaza basmak!