Retro-Şık Tasarımıyla, Orta Çağ Modernliğinde ‘Draper’ Karavanı

Eğer ‘Mad Man’ televizyon programının ve minik evlerin bir hayranıysanız, bu karavan sizin bir karavandan beklediğiniz her şeyi karşılayacaktır. Land Ark RV şirketi, retro şık bir tema tasarladı ve onu Mad Men’in Draper karakterinin davranışları ve özellikleriyle kombinledi. 

Bu orta çağ modernliğindeki tasarımı, tekerlekler üzerinde sofistike ve işlevsel bir yaşam sunuyor. Draper’ın dış görüntüsü göz kamaştırıcı ve Mad Man havasına sahip.


Ağırlıklı siyah tonu ve büyük camları ona baktığında gözünü yakalayan ilk dış cephe özellikleri olacaktır. Bunun aksine, iç tasarım özellikleri, beyaz çam ahşabı ve açık renkli mobilyalarıyla daha ferahlatıcı ve daha havadar bir ambiyans sunacaktır.


Giriş boyunca, portmanto ve eşyalarını koyabileceğin dolaplar içeren bir antre bulunur. Ayrıca, yukarı kısımda huzurlu bir uyku çekebileceğin yatak bulunurken, ana yaşam alanı minik mutfağı ve açılıp-kapanır masasıyla alt kısımda yer alır. Draper karavanı, mimarinin, maceranın ve konforun tekerlekler üzerinde yer alan hazır bir paket hali!