Römork evlerin en havalısı

Amerikalı mimar Ana White'ın tasarladığı bu muhteşem römork evde yaşamak istiyoruz. Evi görünce bize hak vereceksiniz.

Ana White, kesinlikle sıra dışı bir kadın. Alaska'da yaşayan iki çocuk sahibi bu anne, başarılı bir blogger ve aynı zamanda kendi kendini yetiştirmiş bir marangoz. Fakat White'ı en öne çıkaran özelliği tasarım konusundaki müthiş yeteneği. Tamamıyla kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kocasıyla birlikte başladığı bu hobi, zamanla yarı zamanlı bir danışmanlık işine dönüşmüş.


Ana, ufak alanlarda harikalar yaratan tasarımlarıyla ünlü. Bu müthiş kadının hünerli ellerinden çıkan fikirler, gerçekten de muhteşem şeylere dönüşüyor. Tıpkı aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz bu römork ev gibi...


IKEA'yı falan unutun; Ana White'ın minnacık bir alana sığdırdıklarını görünce ağzınız gerçekten de açık kalacak. Böyle bir evi aracınızla istediğiniz yere götürebildiğinizi bir hayal etsenize?


Üstelik Anna bir müşterisi için tasarladığı bu harika römorkun tasarım planlarını blogu üzerinden ücretsiz de paylaşıyor. Eşsiz Alaska manzarasıyla süslenen bu şık tanıtım videosunun ise ayrı müptelası olduk. Fakat asansör sistemiyle çalışan yatağa özellikle dikkat!


Ev büyük gelir, kamplık bir şeyler yok mu diyenlerdenseniz; High Camp Trailer'la tanışın!