Şişme Tente ile Bailey Discovery D-2 Kamp Karavanı

Doğa ile iç içe olmayı seven insanlar için kamp, hayatlarındaki vazgeçilmez şeylerden biridir. Bu insanlar bazen çadırlarını alır kendilerini doğaya atarlar, bazen ise karavanlarıyla doğa yolculuğuna çıkarlar. 

Fakat doğa severlerin iyi bildiği gibi, böcekler ve sivrisinekler, kamp yapan insanların zevkini kesinlikle bozacak yaratıklardır. Çadırları olanlar, karavanda kamp yapan insanlardan biraz daha şanslıdır, ancak bu konuda da endişelenmenize gerek yok çünkü Bailey şirketi size şişirilebilir kapalı bir tente sunuyor! 


Bu tente, karavanın arkasına ve yanına uyan benzersiz bir kavisli sarma şekline sahiptir ve tente tamamen şişirilebildiğinden, kurulumu çok kolaydır bu yüzden doğrudan kamp alanına güvenli bir şekilde bağlanır. 


Buna ek olarak, şişirilebilir tente, yemek pişirmek ve çocukların oynaması için bir alan sağlar ve bunların hepsini tüm böceklerden uzakta yaparsanız. 


Dahası, aynı zamanda biraz gölge elde etmek ve güneşin altından uzak durmak için harika bir koruma sağlar. Bu güzel tente bir göz atmak için aşağı kaydırmaya devam edin.