Bu Şişirilebilir Kamp Çadırı İle Denizde Kamp Yapın!

Kamp yapmak için tercih edebileceğiniz binlerce yer mevcut. Bir ormanda, çölde, dağın zirvesinde veya karada herhangi bir yerde çadırınızı kurabilirsiniz. 

Bu şişirilebilir kamp çadırı ise size bambaşka bir deneyim sunuyor. MIP Inflatable Tent adı verilen bu çadır ile kamp aktivitenizi bir denizde yapabilirsiniz. 


4 kişiyi rahatlıkla taşıyabilecek kapasitede olan bu çadırın yanında ayrıca 2 yastık ve bir şişirme pompası da geliyor. Çadırın zemin kısmında 0.5 mm kalınlığında yüksek yoğunluklu su geçirmez bir polyester kullanılmış.


Bu da su dışındaki kullanımlarda böcek ve benzeri canlıların çadırınıza girmesine engel oluyor. Kullanım alanı sadece denizle sınırlı olmayan bu çadırı yapımında kullanılan güçlü maddeler ile normal şartlarda da kamp çadırınız olarak kullanabilirsiniz. 


Çadırda ayrıca dışarıyı gözlemlemeniz için 2 ayrı örgü pencere de bulunmakta. Eğer bu çadırdan almak isterseniz iki farklı seçenek sizi bekliyor. Bunlardan biri 94.5 inç x 94.5 inç x 59 inç boyutlarında olan dairesel şekildeki çadır, bir diğeri de 80 inç x 80 inç x 53 inç boyutlarında olan kare tasarımında üretilmiş olan çadır.