Bu Şişme Botun Üzerinde Keyif Yapabileceğiniz Bir Hamak Var!

Frontgate tarafından yapılan bu şişme bot üzerinde bulunan hamağı sayesinde size tarif edilemez bir deneyim sunuyor. İsterseniz botun üzerinde güneşlenebilir, veya botun içine entegre edilmiş hamağa atlayarak vücudunuz yarı denizde olacak şekilde keyif yapabilirsiniz.

Şişme botun yanında gelen hava pompası ile çok kısa bir sürede şişirme işlemini yapabilir, ve yanınızda getirdiğiniz içeceklerin tadına varabilirsiniz.


Tam olarak şişirildiğinde bot size 1.500 lbs’ye kadar varabilen taşıma kapasitesi sunuyor. Botta bulunan hamağın büyüklüğü 4 feet X 4 feet, geniş olan oturma kısmı 7 feet X 7 feet, küçük kısım ise 7 feet X 3 feet boyutlarında. 


Bot tam olarak şişirildiğinde ise 77 lbs ağırlığına ulaşıyor. Şişme botun üzerinde 2 ayrı tutma kolu mevcut. Bu kollar sayesinde botu suya indirme veya sudan çıkarma işlemini kolayca yapabilirsiniz. 


Botun yanında gelen hava pompası ile bu büyük botu şişirmek sadece 3 dakika alıyor. 3 dakikanızı ayırdıktan sonra ise sizi sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler bekliyor.