Çatısında Bir Sandal Olan Bu Karavan Kampların Yeni Gözdesi!

Doğada kamp yapmak isteyen macera ruhlu kampçılar için birçok farklı dizaynda karavan mevcut fakat bu karavanı diğerlerinden ayıran bir özellik var! 

Eğer kamp alanda sulak bir bölge bulursanız, bu karavanın çatısındaki sandalı kullanabilir ve küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz. 


Bu Retro model karavanın ilk tasarımları Tow-Row adında bir şirket tarafından 1960’larda çizildiyse de şirket faaliyetlerine devam etmediği için yarım kalmış. 


Aradan uzun bir süre geçtikten sonra American Dream Trailer Company adı verilen şirket bu projeyi hayata geçirmiş. Fiberglas’tan yapılmış olan ve içinde 2 kişiyi barındırma imkânı olan bu karavanda isterseniz sonradan koltuğa çevirebileceğiniz bir yatak da bulunuyor. 


Ayrıca karavanın yaklaşık 300 kg kadar olması onu diğer türlerine göre çok hafif kılıyor. Eğer bu karavandan almaya karar verirseniz, iç ışıklarından iç dizaynına, dış ışıklardan karavanın rengine kadar her şeyi siz seçebilirsiniz. 


Şirket şimdilerde faaliyet göstermiyor olsa da bu karavana sahip olmanın fiyatı $8.9k ile $12k arasında değişiyor. Karavanın tamamlanması ise 6 haftaya kadar sürebilmekte. 


Eğer sizde doğa maceranızda farklı bir soluk arıyorsanız bu karavanı kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız.